Ślub to dopełnienie miłości, wydarzenie ukazujące światu, że ta druga osoba jest tą, z którą chcemy być już na zawsze. Dlatego wymaga ono specjalnej oprawy, a emocje pojawiające się podczas niego, są unikatowe, wyjątkowe i przede wszystkim prawdziwe. Tego, jakie uczucia się wtedy pojawiają, nie da się powtórzyć. Dlatego tak ważne jest by po tym wyjątkowym dniu pozostały wspomnienia. Dla nas, jak i dla naszych najbliższych. Pamięć z czasem się zaciera, natomiast zdjęcia przybliżające te najważniejsze chwile, na zawsze pozostaną najlepszą pamiątką.

Fotografia ślubna powinna być wykonywana przez osobę, która zdaje sobie sprawę z tego, jakie chwile są najbardziej warte zapamiętania, a jednocześnie nie ingeruje w samo wydarzenie. Jako fotograf, dla którego najważniejsze jest indywidualne podejście do każdej uroczystości, gwarantuję unikatowość zdjęć zarówno podczas ceremonii, jak i tych wykonywanych w trakcie sesji. Do każdej fotografii podchodzę z wyczuciem, zaangażowaniem i świadomością tego, że dla klienta, jest to najważniejszy dzień jego życia.

Wśród wielu opcji uwiecznienia tych niepowtarzalnych chwil, mogę zaproponować:

- Zdjęcia z poszczególnych etapów ceremonii: przygotowań, błogosławieństwa, uroczystości kościelnych, przyjęcia weselnego. W pełni naturalne, niereżyserowane, pokazujące prawdziwe chwile i emocje; doskonały reportaż z wydarzenia.

- Opcja uwiecznienia wszystkich momentów, całego dnia, wraz z po weselną sesją ślubną już od 1500 zł.

- Sesje ślubne — plenerowe w następnych dniach, podkreślające radość, uczucia, oraz wprowadzające do zdjęć bajkowy, niepowtarzalny klimat.

- Fotografie na najwyższej jakości, jedwabistym papierze, o wielkości 15x 21 cm.

- Możliwość otrzymania fotografii także w formie tradycyjnego albumu lub foto książki oraz o wiele więcej…

Fotografia to nie tylko zawód, który wykonuję, ale także pasja i poczucie misji, że istnieje ona po to, by być najlepszą pamiątką z chwil, o których nie chcemy zapomnieć. Dlatego nie wahaj się i wybierz kogoś, kto tworząc ją myśli głównie o Tobie.

Zapraszam do kontaktu, w celu ustalenia szczegółów.

galeria > fotografia ślubna > Kliknij w miniaturkę

facebook youtube google

2015 © Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja: InteractiveVision