Spodziewasz się maluszka, a może już jesteś rodzicem małej kruszynki?

Pamiętaj, że maluch rośnie i zmienia się bardzo szybko, dlatego nie ma lepszego prezentu dla siebie, jak i Twojego dziecka, jak uwiecznienie tych szybko przemijających chwil, w obiektywie aparatu.

Sesja malucha to stresujące wydarzenie, dla rodziców, jak i samego malucha, dlatego ważne jest, aby osoba stojąca po drugiej stronie obiektywu, wiedziała, co robi, lubiła to i umiała skłonić do współpracy tę małą istotkę.

Jako fotograf, który wie, jak ważne jest uchwycenie tych pojedynczych momentów, które czasami pojawiają się tylko na ułamek sekundy, pracuję w pełnym skupieniu, ale i beztroskiej, bezstresowej atmosferze. Dzięki temu sesja jest niezwykle urocza, jak i nie ma potrzeby jej niepotrzebnego przedłużania.

Wiem też, że nie zawsze trafi się na ten „dobry” dzień malucha, dlatego też samo rozpoczęcie sesji u mnie nic nie kosztuje!

Wśród wielu różnych form proponuję:

- sesje zdjęciowe noworodków, zazwyczaj wykonywane w pierwszych 2-3 tygodniach życia. Niezwykle delikatne, pełne uroku fotografie, przedstawiające malucha niemalże jak bohatera starych pocztówek. Dziecko podczas takiej sesji nie jest w żaden sposób zestresowane, ani też zmęczone po jej zakończeniu, dzięki wprawie fotografa w tworzeniu tego typu zdjęć.

- sesje niemowlęce 3-6-9-miesięcznych maluchów, jak i z okazji takich jak urodziny, czy chrzciny.

- reportaże z najważniejszych momentów życia dziecka (chrzciny, roczek itp.), podczas których fotograf towarzyszy rodzinie, tworząc niepowtarzalny album, opowiadający historię, tego wyjątkowego dnia.

- sesje zdjęciowe wykonywane w studiu, plenerze, jak i z dojazdem do klienta już od 150 zł.

Spraw sobie i swojemu maluchowi najwspanialszy prezent decydując się najlepszą sesję fotograficzną.

Skontaktuj się ze mną już dziś.

galeria > dzieci i niemowląt > Kliknij w miniaturkę

facebook youtube google

2015 © Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja: InteractiveVision